Firma Numini istnieje na rynku finansowym od 7 lat.

Specjalność naszej firmy to doradztwo i pośrednictwo w procesie udzielania kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych i samochodowych.

Chętnie podejmujemy współpracę z bankami pośrednicząc w sprzedaży kredytów zawartych w ich ofercie służąc przy typ radą i pomocą przy wyborze optymalnych dla naszych klientów rozwiązań. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie finansów oraz wypracowany system obsługi gwarantują satysfakcję zarówno banków z nami współpracujących jak i klientów końcowych korzystających z naszych usług.

W każdym aspekcie naszej pracy najważniejszy dla nas jest klient. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb dając możliwość spotkania w dowolnym miejscu i o czasie ustalonym przez Państwa.
Istnieje możliwość spotkania się zarówno na terenie Trójmiasta jak i na terenie całej polski po odpowiednio wcześniejszym ustaleniu.

Numini to nowocześnie zarządzana firma świadcząca również usługi doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pomagamy w sposób właściwy przeprowadzić wycenę nieruchomości oraz nadzorujemy obsługę inwestorów - począwszy od zakupu gruntu poprzez procedury niezbędne przy realizacji inwestycji, aż do całkowitego jej zakończenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
tel. 505 405 164


Najważniejsze cechy naszej firmy to:
umiejętność zdobywania potrzebnych kontaktów
doświadczenie na rynku finansowym
umiejętność wyznaczania celów i kierunków rozwoju
sprawność zarządzania zespołem
pełne zaangażowanie w pracy z klientem

Dzięki tak ukształtowanej filozofii udaje nam się przekonać wiele osób i instytucji do współpracy z firmą Numini.

Jeżeli wahają się Państwo czy skorzystać z naszych usług zachęcamy do podjęcia kontaktu . Chętnie odpowiemy na zadane pytania.

Projektowanie stron internetowych   selmax.pl